W E B U Z I
İhtiyacınıza yönelik Android ve IOS mobil uygulamalar uzman ekibimizce en son teknoloji trendlerine uygun olarak geliştirilir. Mobil uygulamalar, kullanıcı deneyimini ve memnuniyetini maksimum seviyede tutmak için sürekli canlı ve sürekli güncel tutulması gereken yazılımlardır. Kullanıcılarınızın talepleri doğrultusunda gerekli bakım ve desteği sağlayarak uygulamalarınızın her zaman güncel kalmasını sağlıyoruz.
Mobil uygulama ile bireysel bir aplikasyon, bir oyun veya bir program mı istiyorsunuz? Teknolojik gelişmelere uygun, native veya hybrid uygulamalar için doğru adrestesiniz!
Fikirlerinizi ve ihtiyaçlarınızı dinledikten sonra şirketinizin veya kuruluşunuzun stratejik olarak nasıl bir yol izlemesi gerektiğine; ulaşmak istediğiniz müşteri kitlesi ve pazarı araştırarak sizin için gereken en uygun, en çarpıcı ve en etkili mobil uygulamanın yapılması için nasıl bir yol izlemeniz gerektiğine karar veriyoruz

Fiyatlandırma Tablosu

Temel Paket

500 TL

Herhangi bir ek algoritma olmayan (Log in, Log Out, Harita, Sepet vb.) tanıtım amaçlı veya blog tarzı website mobil uygulamaları,

İletişime Geçin

Standart Paket

1750 TL

Tanıtım, Forum, Sosyal Medya gibi account ihtiyacı olan web siteleri ile hybrid şablonlar dahil web sitelerin mobil uygulamaları.

İletişime Geçin

Özel Paket

**Teklif İsteyin**

İsteğe uygun native ya da hybrid, kompleks algoritmalar dahil, e-ticaret siteleri vb., kurumsal ve her sektöre uygun mobil uygulamalar.

İletişime Geçin